shape4 shape7
No alt text
HAKKIMIZDA

FARMTECH TARIM

Farmtech Tarım; 2019 yılında Antalya'da kurulmuştur. Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmamız organik gübre, kimyasal gübre ve bitki besleme grupları üretimi yaparak deneyimli, profesyonel teknik kadrosuyla kaliteyi yükseltmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi takip ederek Türk tarım sektörüne ve çiftçisine yenilikçi ürünler ile birlikte hizmet etmeyi ilke edinmiştir. Farmtech Tarım Ltd. Şti. olarak amacımız; Avrupa kriterlerine uygun sonuç odaklı, tarımsal alandaki yeniliklerle gelişmeleri, güncel teknoloji, AR-GE sonuçlarını üretici ve paydaşlarımızla paylaşmak, doğa ve çevreye zararsız ürünlerimizin değerli üreticilerimize zamanında ulaşmasını sağlamaktır.

Ürünlerimiz ARGE
Ürünlerimiz

yeni çözümleri hedeflere ulaşmak

FARMTECH TARIM OLARAK

DEĞERLERİMİZ

No alt text

Üreticilerimiz için dünyadaki gelişmeleri takip ederek en yeni çözümleri sunmak.

Sorumluluğunu aldığımız her ürünü önce kendi güven kriterlerimizden geçirerek üreticilerimize FARMTECH Tarım güvencesiyle sunmak.

No alt text
No alt text

Her ürünün üretim aşamaları dikkatle takip ve kontrol edilerek her partinin kalite ve standardı yakalanmaktadır.

Daha iyi bir dünya için daha iyi gıda ürünlerinin önemine inanarak doğaya ve insana saygıyı ön planda tutmak.

No alt text
No alt text

Güçlü müşteri ilişkileri ile en iyiyi hedefleyerek beklentilerin üzerine çıkmak üzere faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirmek.